^elejére

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Például Kardoskúton

Betűméret növelése

"Önkormányzati kommunikáció és a helyi nyilvánosság" témakörben rendeztek konferenciát nemrégiben Gödöllőn, ahol is több előadó hivatkozott Kardoskútra, mint jó példájára a helyi kommunikációnak. A rendezvény házigazdája dr. Gémesi György, Gödöllő polgármestere, a MÖSZ elnöke volt. A nemrégiben településünkön járt Tóth Károly, a Magyar Újságírók Országos Egyesületének elnöke megnyitójában kihangsúlyozta a helyi lapok fontosságát. Két előadó is megemlítette településünket a konferencián:


Gönczi Mária, a MÚOSZ Helyi Lapok Szakosztályának elnökének előadása itt ismerhető meg.
Önkormányzati honlapok - Nagy Gábor Miklós, kommunikációs szakértő előadása itt ismerhető meg.

A konferencia teljes egészében a http://www.onkormanyzati.tv oldalon ismerhető meg.

Szóljon hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés

FacebookTwitter

Copyright 2021  Kardoskút