^elejére

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Az EON mikulása ismét nálunk járt

Betűméret növelése

Az E.ON Földgáz Storage Zrt. országjáró lelkes munkatársai az idén is ajándékokkal és mikuláscsomagokkal halmozták el tanulóinkat. Iskolánk pedagógusainak ötlete válhatott valóra ezzel az ajándékcsomaggal. Több mint 100 000 Ft értékben jutottunk  a gondolkodási képességeket fejlesztő szellemi játékokhoz.(sakk, dominó, dámajáték, backgammon, puzzle, konstrukciós játékok, Rubik kocka, stb). A későbbiekben szeretnénk tervezett szabadidős tevékenységek keretében ezeket az eszközöket használni. Mivel virgácsot egyáltalán nem hoztak a vendégek, tanulóink megígérték nekik, hogy még jobbak lesznek, mint amilyenek most. A diákok és kollégáim nevében köszönöm nagylelkű segítségüket.

Az E.ON az óvodát is értékes, hasznos ajándékokkal lepte meg. Belső térben használható műanyag mászóka csúszdával illetve egy szép összerakható vár is volt a sok más ajándék mellett. A gyerekek azonnal birtokba is vették az új játékokat.  Másnap az általános iskola tanulói - a régi hagyományok szerint - meglepték az ovisokat a saját kis műsorukkal, ajándékaikkal.

További fotókért kérem kattintson ide...

 

Szóljon hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés

FacebookTwitter

Copyright 2021  Kardoskút