^elejére

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Fehértó szépségei rajzpályázat eredményhirdetése

Betűméret növelése

dijatado feherto 2013
További fotókért kattintson a fenti képre. (Fotók: Varga Pál)

Daruvonulással egybekötött eredményhirdetést tartott iskolánk ÖKO csoportja november 15-én péntek délután a pusztaközponti kilátónál. Pályázati felhívásunkra, mely a Fehértó természeti szépségeiről kért naptártervet az alkotókról közel negyven rajz érkezett. Orosházi és hódmezővásárhelyi gyerekek is beküldték alkotásaikat. Két kategóriában hirdettünk eredményt. Alsósoknál Cziráki Krisztián 4. o. tanuló (Orosházi Táncsics Mihály TGSZÁIK Czina Sándor tagintézmény) lett az első helyezett. A felsősök közül Komáromi Gréta a Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Hódmezővásárhely 8. osztályos tanulója lett a nyertes. Iskolánk tanulói közül Szabó Vanessza a felsősök közül második helyezést ért el. A nyertesek mellett a második, harmadik helyezettek alkotásai is felkerültek a 2014-es falinaptárra, amely IDE kattintva letölthető.

Köszönjük a zsűri munkáját, támogatóink támogatását.
Támogatók: Kardoskút Község Önkormányzata, KMNP, Varga Pál

Verasztó József

tagintézmény vezető

Szóljon hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés

FacebookTwitter

Copyright 2020  Kardoskút